Karel Bartın Yetkili Satıcı ve Servisi

Hakkımızda

158522279

Firmamız haberleşme teknolojileri alanında bir numara olmayı amaç edinmiş bu amaç doğrultusunda; müşterilerine profesyonel hizmet ve ürünleri sunmayı garanti eden bir telekomünikasyon firmasıdır.
Firma olarak ilk hedefimiz kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetidir. Kaliteli ve profesyonel hizmet sunabilmek için KAREL bünyesinde eğitim almış, alanında sürekli kendisini geliştirmekte olan konusunda uzman personel kadrosu sizlere en iyi hizmeti garanti etmektedir.
Firmamız, telefon santralleri, faks cihazları, telsiz telefonlar, voip ürünleri, sesli yanıt sistemleri, ses kayıt cihazları, GSM arabirimleri, telefon makineleri, santral çevre birimleri ile kamera ve güvenlik sistemleri satışı, satış sonrası servis hizmeti, ve bu cihazların kendi bünyesindeki teknik servis laboratuarında tamiri, ayrıca telefon desteği ile hizmet vermektedir.
Bununla birlikte haberleşme sistemlerinde profesyonel çözüm ve önerileriyle de sizinledir.
Kuruluşundan bu yana geçen 25 yıllık zamanda telekomünikasyon sektöründe lider firmamız KAREL’in, çözüm ortaklarımızla birlikte, Bartın ili yetkili satıcı ve servisi olarak iletişim ve güvenlik sistemleri ile ilgili her türlü projelerinizi tasarlamak ve hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.